O projektu Vysoký Újezd u Berouna

Rodinné domy společnosti Abano s.r.o. jsou exklusivním projektem v žádané lokalitě Vysoký Újezd nedaleko golfresortu Albatross. Lokalita nabízí skvělou dopravní dostupnost do Prahy a přitom velké množství zeleně. Domy jsou již plně ve výstavbě a prohlídku si lze sjednat na uvedených kontaktech.

Technický popis našich rodinných domů

Naše zděné nadčasové rodinné domy vynikají moderním provedením konstrukcí zahrnující nejnovější materiály a postupy. Spolupracujeme s předními výrobci stavebních materiálů. Domy jsou celozděné ze systému Porotherm, vodorovné konstrukce jsou železobetonové, hladké sádrové omítky, okna jsou s izolačními trojskly a venkovními žaluziemi. Domy jsou vybaveny luxusními zařizovacími předměty, dlažbami a dřevěnými podlahami. Za bezkonkurenční nabídku, kterou pro Vás máme, je zajištění vytápění vč. ohřevu teplé vody a chlazení v letních měsících  pomocí tepelného čerpadla. Toto nadstandardní vybavení řadí naše domy do nízkoenergetického standardu a výsledkem je moderní řešení domu s maximálním využitím vnitřního prostoru spolu s bezstarostným provozem a minimálními náklady.

Videoprojekce lokality (I. Etapa)

I. etapa

Rodinný dům TANGO 1

Výstavba I. etapy byla dokončena a všechny domy jsou prodány.


Zastavěná plocha: 150 m2
Podlahová plocha: 192 m2

prodáno
 

 

Rodinný dům TANGO 2

Zastavěná plocha: 150 m2
Podlahová plocha: 185 m2

prodáno
 

II. etapa

Rodinný dům TANGO 1

Výstavba II. etapy se blíží ke konci. Plánovaný termín dokončení je na jaře 2019. K dispozici budou 4 rodinné domy typu Tango 1.Zastavěná plocha: 220 m2
Podlahová plocha: 280 m2

prodáno
 

III. etapa

Rodinný dvojdům

Výstavba III. etapy byla zahájena na jaře 2019. Plánovaný termín dokončení je na jaře 2020. K dispozici budou 2 rodinné dvojdomy. Údaje uvedené v tabulce níže jsou pouze orientační. K jejich upřesnění dojde ve smlouvě.

 
prodáno
 

IV. etapa

Rodinné domy SEGA

Výstavba IV. etapy byla v létě v 2019. Plánovaný termín dokončení je v létě 2020.

prodáno